Reference SUPERBETONu

ONTEX CZ

Firma S.U.P. spol. s r.o. pro nás dělala na začátku roku 2016 odstranění kluzkého nátěru z drátkobetonové podlahy s následným broušením a impregnací. Vše bylo domluveno v rychlém sledu. Firma nám vyšla maximálně vstříc jak co se termínů týká, tak i flexibility prací vzhledem k našemu 24/7 hygienickému provozu. Oceňuji jejich profesionální přístup. Vzhledem k naší zkušenosti a spokojenosti s výsledkem prací firmu SUP doporučuji jako spolehlivého partnera i dalším investorům

Petr Josífek

Project engineer

PŘED
PO
LEAR Corporation

Podlahy drží!

Josef Trnka

Continuous Improvement Coordinator

PŘED
PO
KOSTAL Kontakt Systeme

Na konci roku 2014 pro naši společnost prováděla firma S. U. P. spol. sr.o. renovaci drátkobetonových podlah povrchovou úpravou Superbeton. Z důvodu provádění renovace podlah za provozu, byla akce rozdělena na 3 etapy. Firma S.U.P. spol. sr.o. nám vždy vyšla s termíny vstříc a přizpůsobila se našim výrobním potřebám. Přístup zaměstnanců této firmy byl profesionální. S renovovanou podlahou jsme spokojeni, úprava Superbeton splnila naše očekávání. Na základě naší spokojenosti doporučuji firmu S. U. P. spol. s r.o. i dalším investorům.

Petr Kasík

vedoucí organizační složky

PŘED
PO
Black Olive Cafe

BLACK OLIVE CAFE v budově CITY GREEN COURT na Pankráci

Společnost S. U. P. spol. s r.o. získala od generálního dodavatele SKANSKA za kompletní dodávku nových betonových podlah upravených technologií Superbeton C2 Lithium ocenění kvality provedených prací na stupni VÝBORNÁ.

Petr Horňák

Stavbyvedoucí

PŘED
PO
WEWE group a.s.

Firma S. U. P. spol. s r. o. nám dodávala v roce 2011 kompletní betonové podlahy s povrchovou úpravou Superbeton v projektu rekonstrukce a přístavby domu č.p. 329 na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti. Přístup zaměstnanců této firmy byl vysoce profesionální a s podlahami z leštěného betonu jsme moc spokojeni. Na základě naší spokojenosti doporučuji společnost S. U. P. spol. r .o. také ostatním investorům.

Radek Miškeřík

Provozní ředitel

PŘED
PO