CENY za povrchovou úpravu u jednotlivých typů betonových podlah

AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL SLOVENSKO - renovace drátkobetonové podlahy se vsypem
Leštěný beton v City Green Court v Praze na Pankráci
Leštěný beton v novém plzeňském divadle v Jízdecké
Vzorkování renovace drátkobetonové podlahy - logistické centrum Praha
Kostal Kontakt Systeme - Renovace betonových podlah
revoluční technologie finální úpravy nových a renovace starých betonových podlah v průmyslu i bydlení, která činí z obyčejných betonových podlah vysoce atraktivní a reprezentativní povrchy s mimořádnou životností

Ceny

 

Průmyslové podlahy (výrobní a skladovací plochy, velkometrážní garáže a garážové domy)
 

RENOVACE STÁVAJÍCÍCH PODLAH
Rozhodujícím parametrem pro stanovení přesné ceny je stav podlahy před renovací a celková výměra podlahové plochy. 

Cenovou nabídku zpracujeme bezplatně na základě provedení vzorku.

 

NOVÉ PODLAHY (strojně hlazené betony, drátkobetony, betony se vsypem)
cena od 850,- Kč BDPH / m2 - povrchová úprava stejná jako v odstavci výše, navíc zahrnuje beton tloušťky 150 mm, dopravu, obvodovou dilataci, kari sítě, ukládání, rovnání, hutnění, hlazení, curing a řezání spár.
 


Komerční prostory, administrativní budovy, bytové domy atd.

(obchody, nákupní centra, autosalony, veřejné a komunitní prostory, restaurace, bary, nemocnice, úřady, školy, veřejné prostory bytových domů)

 

NOVÉ PROJEKTY (ukázka)
cena od 1.800,- Kč bez DPH / m2 za kompletní betonovou podlahu na klíč (tzn. beton, obvodová izolace, kari sítě, doprava, ukládání, rovnání, hutnění, hlazení a povrchová úprava naší technologií SUPERBETON). U této kategorie zakázek dodáváme pouze celou betonovou desku včetně povrchové úpravy na klíč. Rozhodující je pro nás kontrolovat celý technologický postup zhotovování pochůzné betonové podlahy (od návrhu mixu, způsobu ukládání a rovnání, způsob ošetřování, ochrana podlahy v době zrání, postup broušení, barvení atd.), abychom byli schopni zaručit 100% výsledek a předání díla investorovi dle jeho představ.

Neakceptujeme proto způsob spolupráce, kdy betonovou desku dodá jiný zhotovitel, který nemá zkušenosti s přípravou betonu na broušení a leštění. Podlahy z broušeného betonu, kdy beton je nášlapnou vrstvou, mají svoje specifické nároky na zpracování betonu a jejich dodržení se zásadním způsobem promítá do kvality díla. Naše dosavadní zkušenost s podlahářskými firmami je taková, že z celé řady firem, které se zabývají betonovými podlahami, je jen několik málo z nich, které dokážou opravdu kvalitně připravit desku na následné broušení a leštění. Pro námi garantované zakázky tedy vždy používáme osvědčené podlahářské firmy a po celou dobu zhotovování betonové desky zajišťujeme odborný dohled.

Konkrétní výši ceny ovlivňují zejména tyto faktory: celkový rozsah zakázky, technické detaily (řešení dilatačních spar, detail styku podlahy se stěnami, tloušťka betonu atd.), členitost, požadovaný vzhled (průmyslový vzhled vs. dekorativní vzhled s hlubokým broušením).

 

RENOVACE STÁVAJÍCÍCH PODLAH (ukázka)
cena od 650 Kč bez DPH / m2 - rozhodujícím parametrem pro stanovení přesné ceny je stav podlahy před renovací a požadovaný vzhled. Stanovení ceny vždy předchází zhotovení referenčního vzorku.

   


Rodinné domy, vily, byty

Omlouváme se, sle zakázky v těchto typech objektů v současné době neprovádííme.