BROUŠENÍ BETONU

AUTOMOBILOVÝ PRŮMYSL SLOVENSKO - renovace drátkobetonové podlahy se vsypem
Leštěný beton v City Green Court v Praze na Pankráci
Leštěný beton v novém plzeňském divadle v Jízdecké
Vzorkování renovace drátkobetonové podlahy - logistické centrum Praha
Kostal Kontakt Systeme - Renovace betonových podlah
revoluční technologie finální úpravy nových a renovace starých betonových podlah v průmyslu i bydlení, která činí z obyčejných betonových podlah vysoce atraktivní a reprezentativní povrchy s mimořádnou životností

BROUŠENÍ BETONU A TERACA

Pokud se nazajímáte o nákup diamantových nástrojů na broušení podlah, ale potřebujete dodavatelsky přebrousit Vaši podlahu, klikněte ZDE pro zobrazení nabízených služeb.

 

NÁSTROJE K PODLAHOVÝM BRUSKÁM - BROUŠENÍ BETONOVÝCH A TERACOVÝCH PODLAH

 

SUPERBETON
Diamantové nástroje vyráběné pod naší vlastní OEM značkou Superbeton (série SBC). Testované na strojích, které nabízíme i sami používáme. Velmi výhodný poměr cena / životnost.

 

KGS DIAMOND

Původně švýcarský výrobce - světový leader ve výrobě diamantových a nově i Ferrzonových brusných a leštících nástrojů pro širokou řadu průmyslových sektorů. Podskupina diamantových nástrojů KGS SPEEDTEC FLOOR je orientována výhradně na povrchové úpravy betonových, teracových i kamenných podlah. Špičková kvalita za rozumné ceny, nástroje používané profesionálními podlaháři po celém světě. Relativní novinkou je nově vyvinutý materiál FERRZON, který je tvrdší než diamant a postupně jej v nástrojích KGS začíná nahrazovat.